refikkanmaz Yorum yapılmamış

TIKANMIŞ PİMAŞ BORULARINI AÇMA

Pimaş Borularını açma hizmeti sunan Bursa Su Kaçak Tespit Servisi, tıkalı olan pimaşlarınızda önce kameralı cihazlar ile tıkanıklığın sebebini ve yerini tespit eder; sonrasında da tıkanıklık açma cihazları ile pimaş borularındaki tıkanıkları açar.

Bursa Su Kaçak Tespit Servisi, Pimaş açma işlemini kırmadan, dökmeden profesyonel cihazlar yardımı ile yapmaktadır.

Kameralı görüntüleme cihazları ile, pimaşlardaki sorunları görüntülüyoruz, ne tür bir sorun var belirliyoruz, ileirde oluşabilecek farklı sorunlar varsa size bu sorunları bildiriyoruz.
Robot cihazlar kullanıyoruz, pimaşlarınız çeşitli genişlikte olabilir, uzman personellerimiz, profesyonel robot cihazlarımız ile her türlü pimaşı kırmadan dökmeden açmaktadır.

Pimaş tıkanıklıkları geçmiş yıllarda kırılarak, ekstra maliyetli çözülebiliyordu, ancak şimdi Türkiye’de sadece seçkin bir kaç firmada bulunan robot cihaz ve bilgisayar destekli kameralı görüntüleme cihazlarımız ile tıkalı olan pimaşlar kısa sürede, tadilatsız, gürültüsüz açılabiliyor.

Son teknoloji cihazlar kullanılır, akıllı görüntüleme cihazlarımız ile tıkanıklık tespit edilir, tespiti sağlanan tıkanıklığın açılabilmesi için robot cihazımızın ucundaki aparat, tıkanıklığın sebebine göre belirlenir, tüm bu hizmetlerimiz tek fiyata sahiptir.

Tuvalet, lavabo, mutfak ve banyo gibi pimaş borularınız tıkandığında Bursa Su Kaçak Tespit Servisimizi arayarak çözüm sağlayabilirsiniz