Servis & Garanti

Hızlı & Etkili Çözüm

İletişim Hattı

Osmangazi

Çifteler Sk. No:10

HAKKIMIZDA

7/24 Kesintisiz İletişim

Bina ve inşaatların alt yapı tesisat sorunlarının tümünde firmamızı 7/ 24 arayabilir, firmamızdan acil hizmet talep edebilirsiniz.

Uzman Personel

Konusunda Deneyimli Personelimiz İle En İyi İşçilik ve Kalitede Su Tesisat Hizmetlerini Siz Müşterilerimize Hızla Sunmaktayız.

Son Teknoloji Cihazlar

Sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek ,en son teknoloji cihazları kullanarak siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Ekonomik Fiyatlar

Kaliteli ve Garantili Sıhhi Tesisat ve Tamirat Hizmetlerini en kısa zamanda ve en uygun fiyatlarla siz müşterilerimize sunmaktayız.

HAKKIMIZDA

Bursa’da Su Kaçağı Tespit Servisi, yılların tecrübesi ve günümüzün değişen teknolojik yeniliklerine ayak uydurarak, siz müşterilerimizin beklentilerine göre en iyi fiyatta kaliteli ve garantili servis sunmaktadır.

Su kaçağı Bulma, Su Kaçağı Tamiri, Tıkanıklık ve Gider Açma, Kanal Açma & Görüntüleme, Kanalizasyon Açma ve Temizleme gibi birçok tesisat işlerinde son derece profesyonel ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet etmekteyiz.

Uzman kadromuzla 7/24 kesintisiz iletişimde olup; yapılan işlerimizin arkasında durarak 1 yıl garanti vermekteyiz.

Hizmet Politikamız

Bursa Su Kaçağı Tespit olarak müşteri memnuniyeti ilk hedefimizdir. Son sistem görüntüleme aletleri, çeşitli temizleyici kimyasallar ve profesyonel kadromuz ile sorun olan bölgeyi mümkünse kırmadan, tadilat masrafı açmadan, en kısa sürede tamir edip, sorunu çözüyoruz.

Misyonumuz

İş çeşitliliğimiz, çözüm alternatifleri, hizmet sonrası garanti ve yüksek iş ahlakı ile müşterilerimizin ilk tercihleri olarak, çalışanlar ve müşteriler için değer yaratan bir iş yeri olmak. Yüksek standart, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir.

Vizyonumuz

Müşterilerin zaman ve haklarına saygı duymak, Çalışanların tatmini ve moral değerlerini arttırmaktır. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın koşulsuz tatmini ve memnuniyeti ile Verdiğimiz tüm hizmetlerimizde Bursa ‘da en iyi olmaya devam ederek örnek iş yeri olmak.

HİZMETLERİMİZ

Uzman kadromuzla 7/24 kesintisiz iletişimde olup; yapılan işlerimizin arkasında durarak garanti vermekteyiz.

Top Call Now ButtonHemen Ara